/worktime/natali8/1

Режим Работы Лавки

Рада вітати Вас❤️!
Мене звати Наталія.
Вишивка хрестиком – моє улюблене заняття. Моє душевне хоббі, яке я паралельно поєдную з основною роботою. Але все більше та більше часу почала приділяти саме улюбленій справі, вишивці, яка приносить мені гармонію, натхнення та радість від щирих та вдячних покупців. До такого виду праці привчила мене мама ще з раннього дитинства.
Всі вироби виключно ручна робота! Вишиваю я їх з безмежною любов’ю, враховуючи народні традиції. Ціни, як для ручної роботи ставлю помірні, оскільки мені важливо приносити задоволення людям. Переважно виставляю роботи, які є в наявності. Але з превеликим задоволенням приймаю замовлення. Для виконання замовлення мені необхідно місяць часу. Замовлення приймаю по передоплаті в сумі 100 грн. Відправку здійснюю на умовах передоплати або ж оплати авансового платежу в сумі 100 грн., які гарантують оплату за послуги пересилки, яка лягає на плечі Покупця. При бронюванні готового виробу в резерві тримаю його протягом 3 (трьох) днів для здійснення оплати. Якщо платіж не був здійснений, замовлення скасовую для подальшого продажу.
Бажаю Вам всіх благ та гарних покупок!
Готівковий при особистій зустрічі.
При пересилці:
Укрпошта - 100% передоплата на карту;
Нова Пошта - 1) передоплата;
2) відправка післяплатою можлива при передоплаті 100 грн, як гарантійний платіж за послугу пересилки.
Відправка Укрпоштою та Новою Поштою
Товар поверненю не підлягає. Повернення можливе лише при відмові отримання. При відмові в отримані сума за послуги пересилки не повертається.
Всі вироби виключно ручної роботи. За запитом надішлю додаткові фото чи відео готової роботи.